Serwis i naprawa Renault.

Naszą firmę utworzyliśmy z pasji do motoryzacji - ze szczególnym upodobaniem do aut francuskich marki Renault. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy dogodne warunki współpracy i cały czas inwestujemy w sprzęt i wiedzę, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Miejscem naszej działalności jest Toruń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapewniamy, że powierzając naprawę i obsługę swojego samochodu naszej firmie zapewniacie sobie Państwo profesjonalny serwis i bezawaryjne użytkowanie pojazdu przez wiele lat.

O nas

Nasza firma powstała, by wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom w zakresie rzetelnej obsługi klienta. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Zdobyli je w renomowanych serwisach Renault w Toruniu oraz Inowrocławiu.

Wykwalifikowana kadra zrobi wszystko by każdy z Państwa poczuł się wyjątkowo, gdyż do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Dajemy Państwu GWARANCJĘ JAKOŚCI AUTORYZOWANEGO SERWISU W CENIE RENO-CAR.

 

Długoletnia praca w branży z samochodami Renault umożliwia nam również skuteczne diagnozowanie tych pojazdów za pomocą specjalistycznego sprzętu.

Nasi pracownicy uczestniczyli w wielu szkoleniach technicznych oraz nietechnicznych co zawsze skutkuje profesjonalnym podejściem do sprawy. Wiele lat pracy w branży z samochodami Renault pozwala nam również na szybkie i skuteczne postawienie diagnozy a bardzo dobra znajomość rynku części zamiennych, pozwala na przygotowanie atrakcyjnej oferty jakościowej oraz cenowej.

 

Wykonujemy usługi w zakresie:

Bierzącej obsługi pojazdów osobowych i dostawczych:

  • naprawa układu hamulcowego
  • naprawa zwieszenia
  • naprawa układu chłodzenia
  • serwis układu klimatyzacji
  • wymiana olejów, filtrów i płynów eksploatacyjnych

Sprawdzenie auta przed zakupem

Diagnostyka i naprawa instalacji elektrycznej

Diagnostyka komputerowa

Naprawy główne ( remonty silników i skrzyni biegów)

Naprawa układów paliwowych Common Rail

Naprawa Blacharsko-lakiernicza

Sprzedaż części i akcesoriów

Usługa door to door


Reno-Car Serwis
Polna 134/136
87-100 Toruń

tel. +48 666 111 341
E-mail: